Jak kupować?

JAK KUPOWAĆ?

JESTEŚ PIERWSZY RAZ NA NASZEJ STRONIE?? NIE WIESZ OD CZEGO MASZ ZACZĄĆ??

TA ZAKŁADKA POMOŻE CI W PORUSZANIU SIĘ PO SKLEPIE JAK I ZROBIENIU PIERWSZYCH ZAKUPÓW.

Zakupy na czerwonaszpileczka.pl 

Po uruchomieniu strony otwiera się menu główne. Poruszanie po nim jest łatwe i przyjemne. Jeśli wiesz dokładnie czego szukasz wystarczy skorzystać w wyszukiwarki produktów w górnym prawym rogu. Po wpisaniu frazy np.:"wibrator" na stronie wyświetlą się wszystkie produkty, które w nazwie posiadają słowo "wibrator". Jeśli masz ochotę zapoznać się z całą gamą oferowanych produktów danego producenta, wybierz z kategorii markę, która Cię interesuje, kliknij na nią i pojawią się wszystkie produkty danego producenta. Po kliknięciu na produkt otwiera się pełna informacja na temat wybranej rzeczy: opis, zdjęcia, dostępne rozmiary, cena i czas wysyłki. 

Stany dostępności.

Po otwarciu menu produktu po prawej stronie ukazuje nam się informacja o stanach dostępności. Dzięki tej funkcji widzimy jak długo musimy czekać na produkt. Warto zwrócić uwagę na to, że większość produktów jest dostępnych w ciągu 24 godzin. Wybierając produkty firmy SCALA i TANGA dostępne są na zamówienie i sprowadzane w ciągu 7-9 dni roboczych, wysyłka następuje zawsze w środę. 

Sposób płatności.

Przygotowaliśmy dla Państwa pełen wachlarz możliwości:

przelew zwykły, przelew ekspresowy, jak i możliwość ratalną.  Wszystko szczegółowo zostało opisany w zakładce "Formy Płatności" Formy płatności - Twój sklep internetowy (czerwonaszpileczka.pl)

Zniżki i promocje.

Gdy planujecie Państwo większe zakupy warto się wcześniej z nami skontaktować.

Każda promocja danego produktu jest dobrze widoczna po lewej stronie, a na dodatek regularna cena produktu jest skreślona a obok na czerwono jest napisana cena promocyjna.

 

Twoje konto

Gdy wykonujesz u nas zakupy jesteś za każdym razem informowany o zmianie statusu swojego zamówienia. Wybraniu produktu, wpłynięciu wpłaty, spakowaniu jak i wysłaniu go przez nas, a w razie jakichkolwiek pytań możesz do nas napisać maila albo się z nami skontaktować. Kontakt i dane firmy - Twój sklep internetowy (czerwonaszpileczka.pl)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl